X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Temel olarak bir sitenin sunucuda bulunan içeriğinin kullanıcı tarafından erişilebilir olmasını sağlayan faktör olarak tanımlanır. Sunucuda barından site içeriğinin İnternet tarayıcılarında görüntülenebilir şekilde hazırlamaktadır. Ağırlıklı olarak HTML dilinde kodlamalar ile yapılan web tasarımlarına istinaden günümüzde sınırsız bir alternatif bulunmaktadır.

Web yazılım uzmanları tarafından yazılan İnternet sitesi tasarımları hem teknik açıdan hem de görsel açıdan siteye değer katmaktadır. Özellikle de web sitelerinin en temel ziyaretçi kaynağı olan arama motorlarıyla sitenin optimizasyonu açısından web sitesi tasarımı önemli rol üstlenir. Bu nedenle de her sitenin mutlaka kaliteli SEO uyumluluğuna sahip olması ve işlevsel bir tasarıma sahip olması gerekir.

Site içerisinde bulunan metinler, videolar ve fotoğraflar işlevsel bir tasarımla görüntülenebilir. Bununla birlikte her web sitesine yönelik olarak farklı tasarımlar şekillendirilebiliyor. E-ticaret, kişisel blog, kurumsal site ve video/fotoğraf sitesi gibi farklı alanlara istinaden farklı web tasarımları kullanılabiliyor. İnternet siteleri için önemli bir bileşen olan web yazılım projelendirme aşaması oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

“Web sitesi yaptırmak istiyorum” diyenler MersinWeb Tasarım Firması Evrenler Bilişimi seçiyor.

 

Hizmetlerimiz.

                                                                                                                                             

Top